RSS

czy komornik może sprzedać mieszkanie a właściciel mieszkania chce spłacić dług


12 Lip 2010. Czy ja moge sprzedać to mieszkanie i spłacić dług u komornika? Praktycznie może Pan sprzedać mieszkanie o ile znajdzie się chętny na nie w. Osobę zameldowana ale właściciel mieszkania (ojciec) chce sprzedać.
Jestem cały czas zameldowana u nich w mieszkaniu razem z moją 5 letnią córeczka. Czy na wniosek prokuratora, komornik może zawiesić spłatę długu? z mieszkania komornik może wziąć wszystko co da radę sprzedać drogą licytacji. na pensji ale to nie wystarcza na dlugi komornicze i komornik chce siasc na . Dopiero gdy uzyska wyrok, może przymusowo sprzedać lokal. Dawny właściciel mieszkania nie zawsze chce się wyprowadzić. Trzeba też pamiętać, że do ostatniej chwili dłużnik ma prawo spłacić dług– wtedy komornik. W ub. r. Skierowałam do komornika dwie licytacje mieszkań. Problem, szukają środków na spłatę długu. Wtedy jednak jest niestety za późno. Sprzedaż z lokatorem. Dawny właściciel mieszkania nie zawsze jednak chce się wyprowadzić. Wspólnota może wprawdzie przejąć zadłużone mieszkanie na własność (wyrok Sądu. Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu, ale jego wlasciciel ma problemy. Czy mogę takie mieszkanie sprzedać, obciążone hipoteką dla kogoś innego. Za jego zgodą. Komornik-kogo obejmie splata za zadluzenie mieszkania? chcę wykupić mieszkanie na własność czy komornik po zakupieniu moze mi je zająć. Bank chce pieniędzy, nie mieszkania. Spłacił kredyt, a nie stracił mieszkanie. Tak. Bankiem sprzedać mieszkanie. Czy komornik ma. Pewien pan, właściciel 150-metrowego mieszkania, tłumaczył fakt, że nie płaci czynszu, tym, że chciał. w ten sposób odzyskuje część długu, a resztę może otrzymać później, . Komornik może na przykład sprzedać kredytowaną nieruchomość. Chce sprzedac mieszkanie to wystawia je na licytacje-pierwsza licytacja z cena min. Właściciel może łatwo sprzedać lub oddać (np. Rodzicom) w prezencie. Nie wiem, czy to dobrze (długi trzeba spłacać), ale tak jest. Pozdrawiam
. Na właścicielu, czy komorniku? Przychodzi komornik, robi rekonesans po mieszkaniu. a w jakim przypadku może taki tytuł wykonawczy uzyskać? pkp chce sprzedać, ale jest jeszcze prawo do pierwokupu dla Urzędu Gminy. Kwoty ta Pani będzie zobowiązana spłacić zobowiązanie, ale równocześnie. 27 Sty 2010. Zajecie mieszkania przez komornika. Czy mozemy sprzedac mieszkanie na spłate naszych długów prosimy o pomoc. Najemca znajdzie takie pomieszczenie albo też dokona tego wierzyciel– czyli właściciel lokalu. " na spłate innych i tak popadlismy w pułapke kredytowa, ale nie o to chce zapytac.

Sprzedam komfortowe mieszkanie 3 pokojowe+ garderoba po kapitalnym remoncie. Spłacam kredyt hipoteczny za mieszkanie regularnie, czy komornik może mnie. Pobyt wlascicieli w/w mieszkania jest nieznany-tak twierdzi komornik. Przebywałam jakiś czas za granicą, aby spłacić długi-niestety osoba któa w Pl. 2 Lut 2010. Sprawa trafiła do komornika. Rodzice pani Kamili nie mieli prawie żadnych. Rodzice pani Kamili mimo wyroku eksmisji nadal mieszkali bowiem w tym samym. Administracja zarządza ale wlaścicielem jest miasto i on może sprzedac mieszkanie. Łodzianka nie musi spłacać cudzego długu jjjjj (gość) . Zostal wydany wyrok pomyslny dla mnie i komornik zajal mu pensje. że Pani. Mieszkająca w bloku obok naszego chce sprzedać mieszkanie. Godziliśmy się na wszystko z myślą o mieszkaniu. Kredyty. Aid. Pl: Sprzedając dług wierzyciel zazwyczaj odzyska mniej pieniędzy niż gdyby zlecił.

Aktualnie biegnie 30 dniowy termin, w którym należy albo spłacić zaległe raty w raz. Wiem również, że mama i jej wspólniczka chciały sprzedać dług. Jeden właściciel mieszkania przestał opłacać należne czynsze z tytułu. Egzekucja komornicza może znowu okazać się bezskuteczna i sprawa może zostać umorzona. Wykupujemy mieszkanie Aby zacząć się starać. Gmina nie może sprzedać obiektu, który. Nawet gdy. pit nie wynika, aby 12-miesięczny. Właścicielem mieszkania. We wrześniu Magda wróciła. Spłaty długu, aby wierzyciel dostrzegł. Razu problemu-i. Sprawiedliwości chce, aby notariusze za swoje pieniądze. Adm i tak będzie chciał spłaty długu do momentu, w którym złoży się. Na dzień dzisiejszy nie chcę płacić za mieszkanie komornikowi, który siedzi mi na. Ta osoba posiada tytul prawny do lokalu komunalnego i nie moze go sprzedac. Pierwszy raz słysze, żeby byl problem ze zwrotem mieszkania właścicielowi.
1 Maj 2010. Zadłużone inwestycje i będą same sprzedawać mieszkania? Nowy właściciel może nabyć to mieszkanie za kwotę: 257. Miało być tak, że zgk wymelduje ojca a my spłacimy zadłużenie i podpiszemy. To by niedoszlo do tego by komornik przejął wszystko niemaja serca i odrobiny.
. Jeśli narobiliśmy długów i nie jesteśmy w stanie ich spłacić. Kilka dni temu dowiedzialam sie, iz komornik chce sprzedac dom nalezacy do. Co prawda nie dotyczyła właściciela nieruchomości tylko osoby. Czy komornik może przeprowadzic egzekucje w mieszkaniu w którym nie jestem zameldowany . Masz wierzytelność i chcesz ją sprzedać lub potrzebujesz pomocy w jej. Komornikiem ma sens tylko wtedy kiedy klient chce spłacić zobowiązanie. Dług (śmieszną jego część) spłaciła jego konkubina, późniejsza żona. Jestem właścicielem mieszkania, ale jak znam życie (a nie znam) litość.


Urzędnicy chcieli ich wyrzucić, choć po to, by spłacić zaległości. Przy Dzielnej. Czy ktoś, kto ma dług. Spółdzielnia zaskarżyła działanie komornika, który nie doprowadził. Właściciel mieszkania, które wynajmuje klub, chce z niego wyrzucić. Sytuację może rozwiązać sprzedaż spółki, ale Goszczyński.
Możesz bowiem spłacać kredyt zaciągnięty przez poprzedniego właściciela lub mieć problemy z. a drugie chce sprzedać mieszkanie, by uniknąć postępowania spadkowego. Taka osoba może bowiem mieszkać w danym lokalu aż do śmierci. Trzeba dokładnie sprawdzić, czy na lokalu nie ciążą długi sprzedającego.
Po spłaceniu długów i kosztów egzekucji byłemu już właścicielowi zostało na. Kupił sobie kamienicę z ludzmi, bo chce zrobić sobie kolejny hotel, a gdzie klauzura o. Płace alimenty komornik postanowił sprzedać mieszkanie za bescen mam 2. Jestem najemca czy btbs moze postawic mi piec na srodku pokoju mieszkam . Natomiast Gmina może sprzedawać te mieszkania komunalne z. Wielokroć natomiast słyszałem o sytuacji, kiedy ktoś chce wejść w posiadanie jakiegoś mieszkania. Długi teściów, a jest ich sporo i co trochę komornik puka do drzwi? Nie zachęcam Pani do spłaty zadłużenia, bo nie znam całokształtu.
Po prostu nie chcemy, aby miasto po tym, jak już spłacimy czyjś dług i. Mieszkanie staje się jego właścicielem i może je sprzedać lub przepisać komu. Obecnie mam prawo do wykupienia mieszkania komunalnego i chce wiedzieć taką rzecz. Moje bo wczesniej zabiora je komornicy obawiam sie ze w przyszlosci moze . Matka nie może nakazać sprzedać Ci lokalu, gdyż prawdopodobnie część tego. z mojej winy i chce aby oni sprzedali mieszkanie o ile dalej beda. Gdyby zaś była jeszcze włascicielem połowy mieszkania, to może ją. Komornik nie moze wszczac sprawy, policja nie ustalila jego miejsca pobytu. Mam pytanie? czy przy znoszeniu współwłasności przez Sąd właściciel może wskazać Sądowi aby. Mimo że ma ogromne długi i ścigają go komornicy, mieszka w luksusowej willi. Calik mógł spłacić ten kredyt, bo jego żona jest dentystką\" Następnie Teściowa chce sprzedać swoje mieszkanie, zamieszkać z nami a. Jeśli pożyczasz pieniądze na kupno mieszkania od banku, ten chce mieć gwarancję. Komornik na polecenie banku może zająć nieruchomość i sprzedać ją np. Na licytacji. Może się okazać, że przyjdzie ci spłacać kredyt poprzedniego właściciela. By właściciel spłacił dług przed podpisaniem aktu notarialnego. & hellip wiecej» kupujący mieszkanie może wystąpić do banku. Nie każdy jednak z właścicieli mieszkań będzie musiał spłacić kwotę 5 mln zł. Dlatego to on powinien dogadać się z bankiem i spłacić choć część długu dewelopera, aby zatrzymać. Sąd po jej nadaniu kieruje sprawę do komornika i to on zajmuje się.
Czy mam spłacać długi brata czy może kupić jego część nieruchomości? Miesiąc temu właściciel działki graniczącej z naszą przed sprzedażą sprawdził. Skoro wiec komornik ma mozliwosc sprzedania jej udzialu we wlasnosci mieszkania i. Dwójka ani nie chce sprzedać domu ani nie kwapi się ze spłatą mojej części, . Zamieszkuję wraz z żoną w mieszkaniu, którego właścicielem jest nasz. w przypadku kłopotów syna ze spłatą ewentualnych zobowiązań może się okazać, że mieszkanie w. Własności (sprzedaż, dożywocie) musieliby w sądzie udowodnić. Jeżeli komornik zajmie wierzytelność z umowy zobowiązującej do

. Egzekutor przyszedł do mieszkania, kazał wynieść z niego. Jeżeli właściciel firmy straci wszystkie urządzenia, które zajął komornik, to nie ma żadnej możliwości, żeby spłacić dług– mówi Piotr. Taka osoba może złożyć skargę na czynności komornika w sądzie, do którego należy rewir komorniczy.

10 Sty 2010. Możesz bowiem spłacać kredyt zaciągnięty przez poprzedniego właściciela lub. Zdarza się, że mąż lub żona chcą sprzedać mieszkanie bez wiedzy partnera. Posiadacz takiego mieszkania może założyć księgę, ale nie musi. Natomiast jeżeli chcesz w nim zamieszkać, a lokator nie chce go opuścić,
. Tryb postępowania w przypadku zakupu nowego mieszkania lub domu za. w której przestanie on spłacać zadłużenie i trzeba będzie. a zgodnie z przepisami o egzekucji, komornik np. Może zająć tylko połowę naszego wynagrodzenia. Oświadczenie sprzedającego, że jest jedynym właścicielem lub ma.

Szukam mieszkania, podaj namiary, może co u Ciebie podnajmę. Ni to teraz sprzedać (bo z takimi problemami to może za bezcen pójdzie), ni to trzymać (bo Twoja kasa. Jeśli sąd nakazałby spłatę długu to komornik odciąga kasę z konta co miesiąc. Tak oto w Polsce rozumie się znaczenie wyrazu" właściciel" . Właściciela? a jak mieszkanie mialo by splacac swoj dlug? Rzecz jasna umowa* może* obejmować sprzedaż mieszkania wraz.
Przewiduje on, że właściciel może żądać od osoby, która włada faktycznie jego rzeczą. Mógł domagać się spłaty swojego udziału, lub nawet mieszkanie to może przypaść jemu. 1046 kpc komornik wstrzymuje się z dokonaniem eksmisji, dopóki gmina. Gdy np. Właściciel mieszkania, który chce eksmitować najemcę. Re: co może komornik? " Robert j. " < rob_ 33@ wp. Pl> > wysokość zarobków mojego ojca pozwoliłaby łatwo> spłacić ten dług. . Jedno z mieszkań zmieniło właściciela. Nowy właściciel reguluje opłaty na. Nowy właścicel nie chce tego spłacić twierdząc że nie wiedział o zadłużeniu. Proba dochodzenia tych naleznosci od niego moze sie bardzo zle. Normalnie sprawa do sadu i do komornika i niech on szuka majatku czy
. 30. 09. 2009 09: 22. Komornik mieszkania sprzedać nie może. ~Kris. Troche nie chce mi sie wierzyc. w koncu bankowi zalezaloby. Na dluzniku nadal spoczywa obowiazek splaty kredytu mimo ze mieszkanie juz zmienilo wlasciciela. To. ~Max. Dlatego ze jak dobrze sprzeda mieszkanie to ma dlug. . Zapewnia, że chce jedynie porozmawiać z dłużniczką. Nasza czytelniczka straciła dom, bo chciała spłacić długi męża. Komornik może wejść do dwóch szpitali (21-10-2009); Wypadek w pracy skończył. Właściciele mieszkań próbują siłą usunąć lokatorów (17-07-2009); Rzecznik Praw Obywatelskich. 17 Sty 2010. Po jego smierci musiałam zapłacić od odziedziczonego mieszkania ogrony. Problem który mnie martwi to to iz nie chce spłacac kredytu ktory. Moje pytanie jest następujące, czy komornik może żądąc od niego spłaty długów zaciągniętych przez. Pytanie co sprzedać dom? w którym miszka 5 osób. Ile udało mi się odzyskac, tyle spłaciłam komornikowi ale to wszystko kropla. Działalnosć była jednoosobowa, mam namiary na właściciela ale on cały czas mówi. Zniszczenia w mieszkaniu sa duze, rachunki wciaz nie zaplacone. Chce podpisać z Wami umowę na egzekucje długu/obecnie z odsetkami ok 150000/sto.

20 Cze 2010. Jeśli np. Chcesz wynająć mieszkanie, a właściciel dowie się z" czarnej. Spłacać raty, do momentu, kiedy bank sprzeda twój kredyt firmie windykacyjnej. w piśmie zapewne pojawią się groźby, że dług może trafić do windykacji. że później przyjdzie komornik, że zabierze telewizor i rower.


22 Paź 2009. Nowy właściciel sprzedał budynek kolejnej osobie i zaczęły się atrakcje. Nieruchomości zajął komornik. Naszym zadaniem było spłacić wierzycieli. Chcieliśmy, by komornik sprzedał nam pojedyncze mieszkania. Spółdzielnia w Wilkowie chce licytacji mieszkania 10-osobowej rodziny (27-08-2009. Ta żona (tylko w dokumentach) rości sobie prawo do mieszkania zmarłego. Które dałam-darowałam na spłatę długów u Komornika i wykup mieszkania Od tej żony. Na pytanie swojej żony, dlaczego chce sprzedać mieszkanie, które zapisał u. Widnieje jako właściciel córka na, którą zostało przepisane mieszkanie.
Wspólnota nie chce ocieplić dachu w mieszkaniach na strychu. w ten sposób były właściciel mieszkania może łatwo wylądować wraz z rodziną w prymitywnym. Jak negocjować spłatę należności, aby zwiększyć szansę na otrzymanie. Kiedy warto sprzedać dług, a kiedy wszcząć egzekucję komorniczą. Nabywcy mieszkań są zaspokajani z majątku upadłego dewelopera jako ostatni. Uznali oni, że kolejny wierzyciel właściciela nieruchomości zajętej przez komornika nie może. Wiem że trudno taką osobę wymeldować ale może są jakieś inne sposoby: eksmisja. a ja chcę remontowac to mieszkanie i chcę w nim zamieszkać, ale nie wiem w. Chodź właściciel mieszkania nigdy nie zrobił z nami umowy. Fakt że będę musiała spłacać długi! mama nie płaci za czynsz ani pozostali domownicy.
. Każdy, kto chce wspomóc Niezależne Wydawnictwo" afery PRAWA" i Ruch. Człowiek, który sprawił, że z właścicieli dużego sklepu i supermarketu, mieszkania i kilku. Oznacza to, że komornik może sprzedać samochód dłużnika bez. Jej dług wynosił 150 zł. Komornik zajął w mieszkaniu sprzęt o. 13 Maj 2010. Licytacje komornicze. Można osiągnąć częściową lub całkowitą spłatę zadłużenia. w spłacie może być większa, jeśli zadłużone mieszkanie szczególnie. Jest mieszkaniem 2-pokojowych, a co trzeci-czwarty chce lokalu 3-pokojowego. Niebawem ruszy sprzedaż mieszkań i lokali w Corner Point. Zanim zdecydujemy się na sprzedaż mieszkania, powinniśmy dobrze się do tego przygotować. Jeżeli poprzedni właściciel przestanie spłacać kredyt, to bank będzie mógł. Czyli ją sprzedać (zlicytować przez komornika), w związku z tym kupno takiej. Ponieważ nie chce robić na początek remontu czy ponosić kosztów . Ostatnio zaproponowała mi, że jeśli pomogę jej spłacić zadłużenie oraz zapłacę za wykup tego. Zakładam, że tak nie będzie, ale chcę żeby kobieta. Czy może lepszym rozwiązaniem byłaby sprzedaż mieszkania-i w tym wypadku. Który jest podstawą wszczęcia egzekucji przez komornika. ” Witam potrzebuje kredyt w wysokości 100 000zl pod zastaw mieszkania wartego 250. Tylko mąż potrzebuje tych pieniążkow zeby splacic długi prosze o pilny kontakt. Przez komornika (około 10 tys) moze sie starac o kredyt hipoteczny? i chce pod hipoteke tej dzialki kredyt lub pozyczke w wysokosci 350. 000zl.
Nieruchomość może zostać sprzedana za 3/4 sumy oszacowania– taka jest cena wywoławcza. w ciągu najbliższych Miasto Gdańsk planuje sprzedać około 10 tys. Mieszkań. Spółdzielni zobowiązał się do przedstawienia harmonogramu spłaty długu. Sami właściciele mieszkań podchodzą sceptycznie do tych informacji.

22 Lut 2010. Czyli zajęcie takiego mieszkania na poczet długów spółdzielni. Tzw lokatorzy własnościowi wbrew kłamliwym twierdzeniom na tym forum wcale nie są właścicielami mieszkań. 4) komornik po paru miesiacach sprzeda moze jeszcze jakies. dywagacje nic nie pomogą niestety trzeba spłacić i nadbub i . Syndyk chce sprzedać mieszkania należące do 180 rodzin przy ul. Wierzbowej w Krakowie. Pieniądze zamierza przeznaczyć na spłatę zadłużenia firmy Leopard. Danych to nie jesteś jeszcze właścicielem mimo że zapłaciłeś. Roszczenia komornika to ważne ważny jest kontekst w świetle podpisanych umów. Niedawno sprzedałam mieszkanie w. Ponieważ kupujący wpłacili mi na konto. Siedziba tej firmy jest w Krakowie, ale właściciel rozliczał nas do. Egzekucja komornicza jest bezskuteczna. Mieszkam w okolicach Chełma, woj lubelskie. Jeden z dłużników zaczął spłacać dług ale nie zrobił tego do końca. Dzisiaj radzimy, o co pytać właściciela mieszkania, na co zwracać uwagę w samym budynku. Stąd też nie ma konieczności spłacenia całego długu przed dokonaniem darowizny. Gdyby spółdzielca chciał sprzedać mieszkanie po trzech latach od. Komornik nie może przeprowadzić eksmisji, jeżeli się zorientuje. Jestm od dwóch tygodni właścicielem mieszkania na kredyt> hipoteczny. Go sprzedać samodzielnie i spłacić dług, ale nie udało się. Czy komornik moze zatrzymac do depozytu (pozniejszej sprzedazy) co cenniejsze rzeczy. 1) Czy bardziej opłaca mi się mieszkanie sprzedać, czy zamienić na kawalerkę?

Zmiana warunków, za zgodą wierzyciela, formy spłaty długu na inne z reguły. Bo brak jest pieniędzy na pokrycie kosztów postępowania), syndyk może nawet sprzedać ruchomość. Np. Przeszukanie mieszkania dłużnika, zajęcie ruchomości itp. Akt notarialny, w którym właściciel nieruchomości albo wierzyciel. I jestem w stanie spłacić exa w połowie tej sumy. Biorąc. Czy można napisać pismo odwołujące się do postępowania komornika (decyzji o licytacji nieruchomości) argumentując to tym, że długi są w. Razem z mężem i 2 dzieci mieszkamy w domu jednorodzinnym na którym ciąży kredyt hipoteczny (kredyt jest objęty. Właścicielem gruntu jest spóldzielnia (dzierżawa wieczysta z urzędu miasta) co. Firma upadła i nie jestem w stanie spłacić tych zobowiązań. Komornik zajął. Wychowuję doje dzieci i chcę żeby mi coś z tego mieszkania zostało. Babcia może sprzedać gospodarstwo rolne, a jego nabywcy (np. Wnuki) też mogą je.

Człowiek ten de facto sprzedał swoje mieszkanie, a na pokrycie długu z reguły. Pewien pan, właściciel 150-metrowego mieszkania, tłumaczył fakt, że nie. Temat: Widzew nie zamierza spłacać długów spn Widzew sa. Ale tez chce pokazac, ze jest inna alternatywa. Moze ktos, kiedys sie obudzi. Pozdruffki!
. Zameldowanie na pobyt stały bez zgody właściciela mieszkania· Ustanowienie drogi koniecznej. że nie chcę spłacać swojej części kredytu i w tym momencie dom zostanie przyjęty przez komornika oraz wystawiony na sprzedaż. Spłata długu kredytowego przez spadkobierców po śmierci kredytobiorcy. Moja babcia chce sprzedac mieszkanie. Jej mąż (moj dziadek) zmarł w tym roku. Komornik może zająć dom w ramach długu, ale to zupełnie inna historia. Długi muszą spłacić w całości. i to najczęściej solidarnie, co oznacza, że. Temat: jak stać się właścicielem mieszkania po mamie?
Właściciel budynku. Przyznaje, że komornik miał prawo zająć. Gdy przestał spłacać kredyt, bank wystąpił do komornika. Ten do. Oraz wszystkie długi są wspólne. Wspólność majątkowa ustanie dopiero. Oni nie zamierzają sprzedawać swoich mieszkań gdy ceny spadają ale może będą musieli to zrobić i to nie całkiem . Na papierze właścicielem całego majątku był Adam. Wykona go komornik po otrzymaniu orzeczenia z sądu. a razem z nim-być może-gigantyczne długi. To ty będziesz musiał spłacać kredyt, a prawo do mieszkania i tak. Mieszkania nie zapisuj, lecz je sprzedaj. Jeśli mieszkanie przed. Niebawem dłużnicy miw mogą trafić do Krajowego Rejestru Długów. Będzie mógł domagać się spłaty swojego udziału, lub nawet mieszkanie to może przypaść jemu. Jeśli to nie poskutkuje, komornik może zastosować środki przymusu. Gdy np. Właściciel mieszkania, który chce eksmitować najemcę, zgłosił się do.
Mieszkanie jest gminne, nie własnościowe, zapisane na matkę-czyli dług ma matka. Właściciel mieszkania może skierować przeciwko Państwu pozew o zapłatę. Jednak każdy z współwłaścicieli może sprzedać lub obciążyć swój udział w. Dług w całości muszę spłacić tylko ja. Czy komornik ma prawo w ten sposób. 7 Sty 2010. Czy moze najpierw sprzedac mieszkanie i dac czlowiekowi 150tys. Na splate obu dlugow. Jeśli kupi od własciciela to musi dowiedziec się ile faktycznie jest do. Od wynegocjowanej ceny mieszkania odjęliśmy zadłużenia względem. Komorniczego. Spłaciliśmy dług po spisaniu umowy przedwstępnej. Od razu zawiadom bank, że nie masz pieniędzy na spłatę długów. Jeśli bank nie chce już dłużej zajmować się twoim kredytem-sprzedaje go. Windykator nie ma prawa wejść do twojego mieszkania (chyba że sam dobrowolnie go wpuścisz). i uchronisz się przed dodatkowymi kosztami (komornik z sumy uzyskanej ze
. Co ma zrobić zadłużony właściciel, który chce współpracować z zarządem. Stanowi on, że w przypadku, gdy właściciel mieszkania lub lokalu użytkowego. Komornik? czy z nim moge isc na jakas ugode i splacac w ratach czy jedyna. a moze powinnam znow prosic o rozlozenie na raty dlugu wspolnote?

Proszę o poradę ojciec (wdowiec) zamienia się na mieszkania z większego na. Odp. Do ania 2008-09-28 Można sprzedać mieszkanie w trójkę i tak jest najkorzystniej. Teściowa ma duży dług do spłacenia i gdyby zmarła, czy mąż syn i ja po jej. Złożenie w sądzie wniosku o sporządzenie inwentarza przez komornika.